"Csupor László" VI. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár

Csupor László VI. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Verseny – Kaposvár

A Kaposvári Liszt Ferenc Zeneiskola AMI 2017. március 22-24-e között rendezte meg a “Csupor László” VI. Dél-Dunántúli Regionális Fafúvós Versenyt, melyen iskolánk növendékei szép sikerrel szerepeltek.

Klarinét hangszeren Kovács-Markó Ákos I. korcsoportban I. helyezést (felk.tanára: Bodnár Sándor), Tamás Luca III. korcsoportban I. helyezést (felk.tanára: Felföldi Gábor),  Kendeh-Kirchknopf Gusztáv (felk.tanára: Felföldi Gábor)   és Kurusta Sára (felk.tanára: Bodnár Sándor) II. korcsoportban III. helyezést értek el.

Bodnár Sándor tanár úr és Felföldi Gábor tanár úr felkészítő tanári különdíjban, Farkas Berta tanárnő korrepetítori különdíjban részesültek.

Oboa hangszeren Jáni Mihály IV. korcsoportban I. helyezést ért el (felk.tanára: Bodnár Sándor)

Szaxofon hangszeren Merics Edit és Tegze Krisztián I. korcsoportban II.  helyezést értek el (felk.tanáruk: Felföldi Gábor)

Furulya hangszeren Varga Dorottya II. korcsoportban II. helyezést ért el (felk.tanára: Bodnár Sándorné)

Fuvola hangszeren Varga Sára V. korcsoportban II. helyezést ért el (felk.tanára: Alföldiné Szelestei Ágnes)

Gratulálunk növendékeinknek és felkészítő tanáraiknak!