Felhívás – Zala Megyei Zeneiskolák X. Vonóstalálkozója

A Keszthelyi Festetics György Zenei Alapfokú Művészeti Iskola meghirdeti a

Zala Megyei Zeneiskolák X. Vonóstalálkozóját

A verseny időpontja:    2017. február 15.

Jelentkezési határideje:  2017. február 3.

A találkozó helyszíne a keszthelyi Festetics György Zenei Alapfokú Művészeti Iskola.

Szeretettel hívjuk azokat a hegedűs, brácsás, csellista és nagybőgős növendékeket, akik egy előadási darab megszólaltatásával közreműködnének a találkozón.

A legsikeresebb produkciókat a zsűri véleménye alapján jutalmazzuk.

Lehetőség van a díjazottak számának bővítésére oly módon, hogy a résztvevő intézmények alapítványuktól vagy egyéb más felajánlóktól hoznak ajándékot saját iskolájuk növendékei számára, amely ajándékok szintén a zsűri értékelése alapján kerülnek odaítélésre.

A jelentkezéseket kérjük a Vonósverseny – jelentkezési lap kitöltése után  az fgy.zeneiskola@freemail.hu email címre elküldeni.

A találkozón résztvevő növendékeknek és tanáraiknak sikeres munkát kívánok a felkészüléshez!

Keszthely, 2017. január 4.

Bánhidai Tamás